Inschrijven en tarieven

Nieuw in 2026: de Charity Walk tijdens de Amsterdam City Walk! Bekijk hier de tarieven en de voordelen en schrijf je als goed doel in met een team.

De inschrijving voor onze editie van 2026 opent eind april.
Charity team
10, 14, 17, 20, 26 of 33 km

Inschrijving opent april

Tarieven charity teams

10 km € 175,45 incl. BTW
14 km  € 181,50 incl. BTW
17 km € 190,58 incl. BTW
20 km € 199,65 incl. BTW
26 km € 208,73 incl. BTW
33 km  € 217,80 excl. BTW
Informatie over betaling per factuur
Klik in het inschrijfformulier bij het tabblad 'betaling' (onder de gegevens die je hebt ingevuld) het vinkje 'factuuradres opgeven' aan. Vul hier alle gegevens in die op de factuur gewenst zijn. Druk vervolgens op de groene button 'betaal'. Je kunt nu kiezen voor de optie 'Bank transfer'. Vul hier het e-mailadres in waar de betaallink naar toe gestuurd moet worden.

Staffelkorting

Schrijven jullie meer teams in, dan belonen we dat met extra korting. De staffelkorting geldt ook wanneer één bedrijf meerdere teams voor verschillende categorieën en afstanden inschrijft.
Bij afname van 5 t/m 9 teams = 5% korting
Bij afname van 10 t/m 14 teams = 10% korting
Bij afname van 15 teams of meer = 15% korting

Goed geregeld met Charity pakket

Met het Charity pakket is alles van start tot finish goed geregeld. En dit pakket biedt een aantal voordelen. Zo krijg je 5 stempelkaarten voor jouw team, koffie of thee bij de start, een speciaal Amsterdam City Walk-biertje na de finish en een leuke teamfoto na de finish! Ontdek alle extra's en schrijf jouw team nu in voor de Amsterdam City Walk!
5 stempelkaarten voor jouw team
Medaille voor elk teamlid
Teamfoto na de finish
5 blikjes Liquid Medal Pale Ale, speciaal biertje gebrouwen door Two Chefs Brewing